Wykaz zajęć dodatkowych

Lp. Nazwisko i  imię Rodzaj zajęć Dzień Godzina Sala
1. Szymborska Dorota

 

zajęcia przygotowujące do matury

dla kl. 4aT

poniedziałek

wtorek

12:20 – 13:05

10:40 – 11:30

świetlica

p. 38

2. Barańska Alicja

 

przygotowanie do matury

– klasa 4aT

piątek 14:00 – 14:45 60
3. Baranowska Agnieszka

 

zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego piątek 13:10 – 13:55 25
4. Bazan Magdalena

 

zajęcia wyrównawcze piątek 10:40 – 11:25 czytelnia

lub

świetlica

5. Bieniek Marek

 

3 kl. ZSZ – egzamin zawodowy

konsultacje

egz. zawodowy kl. 4 Tech.

 

czwartek

 

9:40 – 10:25

 

11

6. Bieniarz Katarzyna

 

zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego piątek 12:20 – 13:10 50
7. Czarnik Anna

 

przygotowanie uczniów do akademii, audycji, konkursów,

konsultacje maturalne

poniedziałek 14:00 – 14:45 30
8. Czarnik Dariusz przygotowanie do matury

– klasy 4cT i 4dT

wtorek 7:10 – 7:55 58
9. Ciereszyński Aleksander

 

przygotowanie do matury poniedziałek

czwartek

9:40 – 10:25

13:05 – 14:00

52
10. Chyła Dariusz

 

przygotowanie do matury środa

czwartek

14:00 – 14:45

14:00 – 14:45

52
11. Dąbek Barbara

 

zajęcia uzupełniające wtorek

piątek

7:10 – 7:55

7:10 – 7:55

55
12. Depowska Agnieszka

 

konsultacje poniedziałek

piątek

8:00 – 12:00

8:00 – 12:00

6

lub

38A

13. Domarski Rafał

 

zajęcia sportowe – konsultacje czwartek 8:00 8:45 sala

gimnastyczna

14. Dymek Dorota

 

zajęcia dla maturzystów piątek 14:00 – 14:45 38A
15. Dziobak Piotr

 

konsultacje – egz. zawodowy,

Koło Techniki Samochodowej,

praca z uczniem uzdolnionym

wtorek 11:30 – 12:15 40
16. Fudali Adam

 

egzamin zawodowy –konsultacje

Koło Kartingowe

środa 11:00 – 12:00 CKP

41

17. Gajewska Bożena

 

Koło Miłośników Historii,

konsultacje dla maturzystów

wtorek 12:20 – 14:00 39
18. Gonek Jacek

 

konsultacje, zajęcia przygotowawcze do kwalifikacji M.18 poniedziałek

piątek

9:40 – 10:25

14:00 – 14:45

57
19. Kaczor Anna

 

konsultacje wtorek 11:30 – 12:15 59
20. Kamycka Anna

 

konsultacje maturalne piątek 13:10 – 13:55 50
21. Korab Krzysztof

 

zajęcia sportowe – konsultacje środa 1`2:10 – 13:05 sala

gimnastyczna

22. Kulon Monika

 

Kółko dziennikarskie

(redagowanie gazetki „Klakson”)

wg potrzeb (zgodnie z harmonogramem wydania gazetki szkolnej „Klakson”) 13:30 – 14:15 czytelnia
23. Kwaśniak Mirosław

 

Szkolne Koło Techniki

i Racjonalizacji OWT, OITiW,,

przygotowanie uczniów do egzaminów na kwalifikacje

środa 12:20 – 14:00 45

lub

11

24. Szura- Kluz Agnieszka

 

zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego

konsultacje

piątek 8:50 – 8:35 49
25. Lechowicz Zbigniew

 

konsultacje prd, pkm środa 11:30 – 12:15 57
26. Ks. Lisowicz Wiesław

 

spotkanie ze Słowem Bożym środa 14:00 – 14:45 wolna sala
27. Miąsik Kamil

 

zajęcia sportowe – piłka ręczna środa 14:00 – 15:35 sala

gimnastyczna

28. Nesterowicz Artur

 

zajęcia uzupełniające poniedziałek 7:10 – 7:55 27
29. Pałys Anna

 

zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego czwartek 8:50 – 9:35 wolna sala

lub czytelnia

30. Perdeus Magdalena

 

konsultacje piątek 14:00 – 14:45 48
31. Perłowski Marek

 

zajęciabodybuilding

 

 

czwartek 14:00 – 15:30 siłownia
32. Piotrowska Barbara

 

spotkania z grupą młodych aktorów(wg potrzeb, zgodnie

z planem pracy szkoły)

zajęcia przygotowujące do matury

wtorek 13:10 – 13:55 wolna sala
33. Policht – Tęcza Marta

 

konsultacje dla klas maturalnych

z M.42

wtorek

środa

11:00 – 11:30

8:20 – 8:50

31
34. Pop Tomasz

 

tenis stołowy poniedziałek 13:10 – 14:40 sala tenis stołowy
35. Śliwińska –  Pastuszko Maria konsultacje – poradnictwo cały tydzień godziny pracy 6
36. Ratajczak Michał

 

zajęcia sportowe – konsultacje wtorek 13:10 – 13:55 sala

gimnastyczna

37. Rejman Paweł

 

 

Kólko dziennikarskie SK

ZS „Strzelec” JP

poniedziałek 16:00 – 18:00 świetlica

„Strzelca”

38. Skiba Tomasz

 

zajęcia sportowe – siłownia

piłka siatkowa

wtorek

środa

14:00 – 15:30

14:00 – 15:30

siłownia

sala gimnastyczna

39. Słysz Marian

 

zaliczanie ćwiczeń, poprawa sprawdzianów

konsultacje przedmiotowe

poniedziałek

 

czwartek

8:50 – 9:35

 

14:50 – 15:20

25

 

25

40. Sharp Agnieszka

 

konsultacje maturalne

 

zajęcia dla uczniów kl. III

piątek (I i III tydzień)

piątek (II i IV

tydzień)

8:00 – 8:45

 

8:00 – 8:45

42

42

     41. Jaworska Strzelec Anna

 

zajęcia teatralne wg potrzeb (zgodnie z planem imprez szkolnych) 14:00 – 14:45 czytelnia

lub

świetlica

     42. Tobiasz Joanna

 

zajęcia dla maturzystów,

konsultacje poprawkowe

wtorek 14:00 – 14:45 54
     43. Wielgosz Andrzej

 

Koło informatyczne czwartek 8:50 – 9:35 46
44. Widak Andrzej

 

egzamin zawodowy

konsultacje

środa 14:45 – 15:35 56
     45. Wiechecka Aneta

 

konsultacje z przedmiotów elektrotechnika i elektronika, wyposażenie elektr. i el. poj. samoch. piątek

 

wtorek

czwartek

8:00 – 8:45

13:10 – 14:45

11:30 – 12:15

13:10 – 13:55

30

27

26

26

46. ks. Wójcik Paweł

 

Katechizm Kościoła Katolickiego wtorek 13:05 – 13:50 wolna sala

lub czytelnia

     47.

 

 

ks. Grzegorz Złotek

 

Kółko Biblijne poniedziałek 13:05 – 13:50 wolna sala

lub czytelnia