Ładowanie Wydarzenia

Informacja o egzaminach poprawkowych
w roku szkolnym 2020/2021

 

Informuję wszystkich zainteresowanych uczniów, że egzaminy poprawkowe odbędą się w dniu 26 sierpnia 2021 (czwartek) o godzinie 9.00 w świetlicy szkolnej, gdzie wszyscy uczniowie będą odpowiadać w sposób pisemny.

 • Jeżeli uczeń zdaje poprawkę z jednego przedmiotu, po części pisemnej udaje się do wyznaczonej sali i Komisji na egzamin ustny.
 • Jeżeli uczeń zdaje poprawkę z dwóch przedmiotów, po części pisemnej z jednego przedmiotu, pozostaje w świetlicy i odpowiada pisemnie z drugiego przedmiotu. Dopiero później może udać się do wyznaczonych sal i Komisji na część ustną egzaminów.

 

Przydział sal i składy Komisji do części ustnej egzaminu poprawkowego będą wywieszone w gablocie przy wejściu głównym do szkoły oraz przy wejściu do świetlicy szkolnej.

Ponadto każdy ze zdających egzaminy poprawkowe otrzyma na poczcie w dzienniku elektronicznym link do harmonogramu egzaminów.

Z uwagi na pandemię każdy uczeń przychodzący na egzaminy poprawkowe musi posiadać maseczkę, własny długopis oraz musi zdezynfekować ręce przy wchodzeniu do szkoły. W przypadku złego samopoczucia się ucznia prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego faktu do gabinetu higienistki szkolnej. Prosimy uczniów o przyjście do szkoły co najmniej 20 minut przed godziną 9.00 oraz o nie gromadzenie się zarówno w budynku szkoły jak i na terenie przyszkolnym.

Dni
Godzin
Minut
Sekund
 • Początek
  26 sierpnia - 8:30am
 • Koniec
  26 sierpnia - 2:00pm
 • Organizator
  Dyrekcja ZSS
 • Location
  Warszawska 26a
  Rzeszów, podkarpackie 35-205 Poland
  + Google Map
<div id="tribe-events-gmap-0" style="height: 350px; width: 100%" aria-hidden="true"></div><!-- #tribe-events-gmap- -->
Skip to content