Firma BorgWarner Poland Sp. z o.o. poszukuje pracowników

 

Firma BorgWarner Poland Sp. z o.o. oferuje uczniom Zespołu Szkół Samochodowych,  którzy w niedalekiej przyszłości zakończą edukację i staną przed wyborem ścieżki zawodowej, możliwość podjęcia zatrudnienia w firmie BorgWarner Poland Sp. z o.o. w dywizji produkującej turbosprężarki dla branży motoryzacyjnej (Emissions, Thermal & Turbo Systems – ETTS) z siedzibą w Jasionce (36-002 Jasionka 950).

Nasza firma, jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc. a w portfolio naszych klientów są Volkswagen, Ford, Jaguar Land Rover, Renault, BMW, Fiat, McLaren, MAN, Volvo, Liebherr oraz inni producenci pojazdów i maszyn użytkowych. Obecnie w firmie pracuje około 1 250 pracowników. Cenią sobie oni stabilną pracę, bezpieczne warunki oraz możliwość poznania ciekawej technologii. Warto również zaznaczyć, że jesteśmy pierwszą firmą w województwie podkarpackim, która zdobyła Certyfikat Great Place To Work.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko Operator Produkcji do procesu montażu turbosprężarek, obróbki mechanicznej, regeneracji turbosprężarek jak również Magazynierów do transportu komponentów i wyrobów gotowych oraz Elektromechaników do naprawy maszyn i urządzeń.

Szczegółowe oferty pracy znajdują się na portalu pracuj.pl – Aktualne oferty pracy w BorgWarner Sp. o.o. – dywizja ETTS.

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments