PLAN ZAJĘĆ DLA BSII NA PIERWSZY SEMESTR 2021/2022

 

 

Data

 

 

Godziny zajęć, przedmiot, nauczyciel, numer sali

 

Dyrektor dyżurujący

11.09.2021

Sobota

Godzina 9.00, sala 31

Spotkanie z Dyrekcją Szkoły

9.40 – 11.10

Matematyka

A. Kwiecińska, sala 59

11.20 – 12.05

J. polski

D. Szymborska, sala 47

12.15 – 13.45

J. polski

D. Szymborska, sala 47

D. Szymborska
12.09.2021

Niedziela

8.00 – 9.30

J. angielski

A. Szura-Kluz, sala 43

9.40 – 11.10

Matematyka

A. Kwiecińska, sala 59

11.20 – 12.50

Informatyka

A. Ciereszyński, sala 46

13.00 – 14.30

PKM

A. Widak, sala 56

W. Kłoda
25.09.2021

Sobota

8.00 – 9.30

J. angielski

A. Szura-Kluz, sala 43

9.40 – 11.10

BHP

B. Pichura, sala 43

11.20 – 12.50

PKM

A. Widak, sala 56

13.00 – 14.30

BHP

B. Pichura, sala 43

W. Kłoda
26.09.2021

Niedziela

8.00 – 9.30

J. polski

D. Szymborska, sala 47

9.40 – 11.10

Matematyka

A. Kwiecińska, sala 59

11.20 – 12.05

J. polski

D. Szymborska, sala 47

12.15 – 13.45

Informatyka

A. Ciereszyński, sala 46

D. Szymborska
9.10.2021

Sobota

8.00 – 9.30

J. angielski

A. Szura-Kluz, sala 43

9.40 – 11.10

Prac. podwozi i nadwozi

J. Gonek, sala 57

11.20 – 12.50

J. polski

D. Szymborska, sala 47

13.00 – 14.30

BHP

B. Pichura, sala 43

Z. Pinkowski
10.10.2021

Niedziela

8.00 – 9.30

Matematyka

A. Kwiecińska, sala 59

9.40 – 11.10

J. polski

D. Szymborska, sala 47

11.20 – 12.50

Informatyka

A. Ciereszyński, sala 46

13.00 – 14.30

PKM

A. Widak, sala 56

D. Szymborska
23.10.2021

Sobota

8.00 – 9.30

Prac. podwozi i nadwozi

J. Gonek, sala 57

9.40 – 11.10

J. polski

D. Szymborska, sala 47

11.20 – 12.50

J. angielski samochod.

A. Szura-Kluz, sala 43

13.00 – 14.30

J. angielski

A. Szura-Kluz, sala 43

W. Kłoda
24.10.2021

Niedziela

8.00 – 9.30

Matematyka

A. Kwiecińska, sala 59

9.40 – 11.10

J. angielski

A. Szura-Kluz, sala 43

11.20 – 12.50

PKM

A. Widak, sala 56

13.00 – 14.30

Informatyka

A. Ciereszyński, sala 46

Z. Pinkowski
6.11.2021

Sobota

8.00 – 9.30

Prac. podwozi i nadwozi

J. Gonek, sala 57

9.40 – 11.10

J. polski

D. Szymborska, sala 47

11.20 – 12.50

J. angielski samochod.

A. Szura-Kluz, sala 43

13.00 – 14.30

J. angielski

A. Szura-Kluz, sala 43

W. Kłoda
7.11.2021

Niedziela

8.00 – 9.30

J. polski

D. Szymborska, sala 47

9.40 – 11.10

Matematyka

A. Kwiecińska, sala 59

11.20 – 12.05

J. polski

D. Szymborska, sala 47

12.15 – 13.45

BHP

B. Pichura, sala 43

D. Szymborska
20.11.2021

Sobota

8.00 – 9.30

Pracownia elektr.

A. Baranowska, sala 25

9.40  – 11.10

Pracownia elektr.

A. Baranowska, sala 25

 

11.20 – 12.50

BHP

B. Pichura, sala 43

13.00 – 14.30

J. angielski

A. Szura-Kluz, sala 43

W. Kłoda
21.11.2021

Niedziela

8.00 – 9.30

J. polski

D. Szymborska, sala 47

9.40 – 11.10

Matematyka

A. Kwiecińska, sala 59

11.20 – 12.05

J. polski

D. Szymborska, sala 47

12.15 – 13.45

Informatyka

A. Ciereszyński, sala 46

D. Szymborska
4.12.2021

Sobota

8.00 – 9.30

Prac. podwozi i nadwozi

J. Gonek, sala 57

9.40 – 11.10

PKM

A. Widak, sala 56

11.20  – 12.50

Pracownia elektr.

A. Baranowska, sala 25

13.00  – 14.30

Pracownia elektr.

A. Baranowska, sala 25

W. Kłoda
5.12.2021

Niedziela

8.00 – 9.30

J. polski

D. Szymborska, sala 47

9.40 – 11.10

Matematyka

A. Kwiecińska, sala 59

11.20 – 12.05

J. polski

D. Szymborska, sala 47

12.15 – 13.45

BHP

B. Pichura, sala 43

D. Szymborska
18.12.2021

Sobota

8.00 – 9.30

Pracownia elektr.

A. Baranowska, sala 25

9.40  – 11.10

Pracownia elektr.

A. Baranowska, sala 25

11.20 – 12.50

J. angielski

A. Szura-Kluz, sala 43

13.00 – 14.30

BHP

B. Pichura, sala 43

Z. Pinkowski
19.12.2021

Niedziela

8.00 – 9.30

J. polski

D. Szymborska, sala 47

9.40 – 11.10

Matematyka

A. Kwiecińska, sala 59

11.20 – 12.50

J. angielski samochod.

A. Szura-Kluz, sala 43

13.00 – 14.30

Informatyka

A. Ciereszyński, sala 46

D. Szymborska
8.01.2022

Sobota

8.00 – 9.30

Prac. podwozi i nadwozi

J. Gonek, sala 57

9.40 – 11.10

BHP

B. Pchura, sala 43

11.20  – 12.50

Pracownia elektr.

A. Baranowska, sala 25

13.00  – 14.30

Pracownia elektr.

A. Baranowska, sala 25

W. Kłoda
9.01.2022

Niedziela

8.00 – 9.30

J. polski

D. Szymborska, sala 47

9.40 – 11.10

Matematyka

A. Kwiecińska, sala 59

11.20 – 12.05

J. polski

D. Szymborska, sala 47

12.15 – 13.45

Informatyka

A. Ciereszyński, sala 46

D. Szymborska
22.01.2022

Sobota

8.00 – 9.30

Pracownia elektr.

A. Baranowska, sala 25

9.40  – 11.10

Pracownia elektr.

A. Baranowska, sala 25

11.20 – 12.50

J. angielski

A. Szura-Kluz, sala 43

13.00 – 14.30

BHP

B. Pichura, sala 43

Z. Pinkowski
23.01.2022

niedziela

8.00 – 9.30

J. angielski

A. Szura-Kluz, sala 43

9.40 – 11.10

J. angielski samochod.

A. Szura-Kluz, sala 43

11.20 – 12.50

J. polski

D. Szymborska, sala 47

13.00 – 14.30

BHP

B. Pichura, sala 43

W. Kłoda

 

Skip to content