Lista uczniów biorących udział w szkoleniu realizowanym przez SCANIA Academy w dniu 19.09.2019

 

Lista  uczniów biorących udział w szkoleniu w dniu 19.09.2019 

Godz.  9.00 Świetlica szkolna

 

Klasa 3 vT

  1. Mikuła Michał
  2. Chmiel Dominik
  3. Molek Radosław
  4. Jabłoński Piotr
  5. Kotliński Jakub
  6. Mazur Michał
  7. Kieś Mateusz
  8. Grodzki Kamil
  9. Dworak Marcin
  10. Delekta Hubert
  11. Selwa Kamil
  12. Bury Eryk
  13. Czerwonka Bartłomiej
  14. Szczepan Marcin
  15. Kida Adam
  16. Papciak Daniel
  17. Bury Arkadiusz
  18. Mytych Maciej
  19. Tupaj Sebastian
  20. Sajdak Hubert
  21. Kuliński Paweł
  22. Gąsior Miłosz

Klasa IV eTm

  1. Rostowski Jan
  2. Ochab Krzysztof
  3. Janowski Patryk
  4. Rodzeń Michał
  5. Kaczor Piotr
  6. Jaworski Artur
  7. Płatek Jacek
  8. Czarny Mateusz
  9. Lasota Sebastian
  10. Fic Radosław
  11. Dykiel Bartłomiej
  12. Lubas Dawid
  13. Stochmal Szymon
  14. Pietrzyk Tomasz
  15. Ptaszek Jakub
  16. Pająk Bartłomiej
  17. Radawiec Michał

 

Klasa II act

  1. Wywrocki Patryk
  2. Zając Karol

Klasa II vT

  1. Kosiorowski Wiktor
  2. Skotnicki Jakub
  3. Siciak Kacper
  4. Duda Maciej
  5. Pleśniak Patryk
  6. Cabała Igor
  7. Woźny Rafał
  8. Hodura Radosław
  9. Nowak Mateusz
  10. Kruczek Paweł
  11. Jucha Michał
  12. Skrabucha Kamil
  13. Khomiak Serhi
  14. Nowak Paweł
  15. Chorzępa Jakub
  16. Szczepanik Paweł

 

Lista  uczniów biorących udział w szkoleniu w dniu 19.09.2019 

Godz.  12.00 Świetlica szkolna 

 

Klasa II eTm

  1. Stanowski Karol
  2. Drąg Jakub
  3. Krupa Karol
  4. Trojnar Szymon
  5. Musz Damian
  6. Matuszewski Bogdan
  7. Hoszko Krystian
  8. Matusiak Kornel
  9. Pietrucha Marcin
  10. Tracz Tomasz
  11. Pogoda Marcin
  12. Kolasa Karol
  13. Kluska Kacper
  14. Bulicz Paweł
  15. Pałka Szymon
  16. Sołek Marcin
  17. Kaczor Szymon
  18. Antosz Sebastian
  19. Drygaś Krzysztof

Klasa II acT

  1. Król Mateusz
  2. Wites Dawid
  3. Chyłek Mateusz
  4. Sowa Adrian
  5. Bujak Bartłomiej
  6. Kot Oskar

Klasa IV adT

  1. Ferenc Damian
  2. Ferenc Dawid
  3. Hołody Daniel
  4. Wójcik Mateusz
  5. Nowak Mateusz
  6. Nowak Dawid
  7. Pilawa Adrian
  8. Lech Tomasz
  9. Wilk Paweł
  10. Bandura Patryk
  11. Drewniak Patryk
  12. Derylak Artur

Klasa III eTm

  1. Jaworski Bartłomiej
  2. Łopata Marcin
  3. Baran Rafał
  4. Janowski Maciej
  5. Chruściel Kacper
  6. Krajewski Bartłomiej
  7. Dobrzański Paweł
  8. Pachla Hubert
  9. Szlęk Michał
  10. Hołota Filip
  11. Chuchro Tomasz
  12. Surtel Kacper
  13. Kret Grzegorz
  14. Szmuc Karol
  15. Róg Przemysław
  16. Ziemiński Karol
  17. Brzęś Dawid

 

 

Proszę  o przyjście 15 min przed rozpoczęciem szkolenia  celem sprawdzenia obecności.

A. Fudali

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments