Fundacja OPTEA wraz z Centrum Wystawienniczo – Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena realizuje przedsięwzięcie, jakim jest organizacja Ogólnopolskich Targów Pracy i Kongresu NETWORKPOWER w dniach 17-18 października 2023 roku w G2A Arena w Jasionce. Celem wydarzenia jest odpowiedź na potrzeby rynku pracy otwartego, odpowiedzialnego i solidarnego. Ważną kwestią podczas organizowanego wydarzenia będzie nobilitacja aktywizacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnością. Targi Pracy i Kongres NETWORKPOWER to wydarzenie ogólnopolskie, skupiające ludzi świata nauki, biznesu, kultury i administracji państwowej. W wydarzeniu uczestniczyć będą przedstawiciele władz centralnych i samorządowych, organizacji międzynarodowych, organizacji pozarządowych, biznesu oraz mediów z całego świata. To okazja by wymienić się doświadczeniami, nawiązać robocze relacje oraz poznać rzeczywiste potrzeby pracowników i pracodawców.

Dla kogo?

  • ponad 200 wystawców poszukujących pracowników,
  • firm, instytucji, działów HR,
  • szkół branżowych, uczelni,
  • urzędów pracy, agencji pracy, fundacji, stowarzyszeń,
  • administracji publicznej i rządowej,
  • osób poszukujących pracy lub chcących zmienić pracę, osób pozostających długo bez zatrudnienia,
  • studentów, absolwentów szkół wyższych, osób po ukończonej szkole branżowej I i II stopnia,
  • obcokrajowców,
  • osób z niepełnosprawnością w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym, które chcą podjąć pracę zawodową.

Pracodawcy oprócz ofert pracy na swoich stoiskach będą promować programy stażowe oraz praktyki w wewnętrznych działach firmy. Podczas targów pracy odwiedzający będą mogli również spotkać się z doradcą zawodowymktóry pomoże określić największe zalety kandydata i obszary do rozwoju oraz doradzi, jakie podjąć kroki, aby zdobyć pracę, która pozwoli najlepiej wykorzystać jego doświadczenie, wiedzę i kompetencje. Podczas Targów Pracy NETWORKPOWER będą odbywać się panele dyskusyjne, warsztaty dotyczące przede wszystkim zagadnień autoprezentacji, przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej i najnowszych trendów na rynku pracy. Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak o uczestnictwie będzie decydować kolejność pojawienia się ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Idea Kongresu NETWORKPOWER oparta została o wiedzę znanych ekspertów z branży HR oraz przedstawicieli rynku pracy z wieloletnim doświadczeniem. Ponadto wielu przedsiębiorców, prawników, przedstawicieli administracji rządowej wypowie się na tematy związane z trendami na rynku pracy, zmianami i nowościami technologicznymi, wyzwaniami i szansami związanymi z zatrudnianiem pracowników wykluczonych społecznie oraz z zatrudnianiem pracowników z Ukrainy, zmianami w kodeksie pracy i wieloma innymi zagadnieniami, z którymi mierzy się współczesny rynek pracy.

Bardzo ważną kwestią podczas organizowanego wydarzenia będzie nobilitacja aktywizacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnością.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie www.networkpower.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt: 666 254 066 / kontakt@networkpower.pl

*Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na udział w Kongresie, zastrzegamy sobie prawo wcześniejszego zakończenia rejestracji.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments