Lista uczniów zakwalifikowanych i lista rezerwowa do projektu Autostrada do kariery

Lista uczniów zakwalifikowanych
do I tury projektu „Autostrada do kariery”

Lp. nazwisko i imę klasa
1 Antoń Artur Łukasz 4vT
2 Kuliński Piotr Jan 4vT
3 Micał Dawid 4vT
4 Lech Dawid Kamil 4vT
5 Wiktor-Zajac Marcin 4vT
6 Szypuła Daniel 4vT
7 Siłka Daniel Stanisław 4vT
8 Ostafiński Norbert 4vT
9 Łysek Kamil Krzysztof 4etM
10 Głód Jakub Rafał 4etM
11 Wilczak Bartłomiej 4dT
12 Bułaś Dominik Sebastian 4dT
13 Majda Dawid 4dT
14 Batóg Szymon Piotr 4dT
15 Bąk Mateusz Kornel 4dT
16 Bąk Sebastian Lucjan 4dT
17 Pacanowski Mateusz Piotr 4dT
18 Prędki Radosław Stanisław 4dT
19 Iskra Jarosław 4dT
20 Łoboda Kacper Mateusz 4dT
21 Grzybek Paweł Jan 4cT
22 Chuchla Krzysztof Jan 4cT
23 Wróbel Rafał Jakub 4cT
24 Kolasa Przemysław 4cT
25 Urbanik Andrzej 4cT
26 Buczek Mateusz 4aT
27 Selwa Damian 4aT
28 Krzyrzanowski Daniel 4aT
29 Bujdasz Jakub 4aT
30 Świerk Dominik 4aT
31 Sieradzki Mateusz 4aT
32 Wdowiarz Bartłomiej 4aT
33 Grochmal Krystian 4aT
34 Bassara Sławomir 4aT
35 Żak Andrzej 3vT
36 Ataman Sławomir Stanisław 3vT
37 Błażej Karol Józef 3vT
38 Surdziel Patryk 3vT
39 Hołub Jakub Rafał 3vT
40 Szajnar Mateusz 3vT
41 Ożóg  Damian 3vT
42 Ustrzycki Dawid Stanisław 3vT
43 Sobolewski Mateusz 3vT
44 Szarek Mateusz Tomasz 3vT
45 Rykała Michał Radosław 3eTm
46 Domoń Piotr Grzegorz 3eTm
47 Gliński Paweł 3eTm
48 de Tournelle Damian Piotr 3eTm
49 Skowroński Łukasz Krzysztof 3eTm
50 Sieracki Krystian Patryk 3eTm
51 Augustyn Marcin Karol 3eTm
52 Hnatio Jakub Wojciech 3eTm
53 Kantor Marta Aleksandra 3cez
54 Szeliga Przemysław Jan 3cez
55 Bajek Paweł Piotr 3cez
56 Łyko Grzegorz Jan 3cez
57 Kruczek Mateusz 3cez
58 Selwa Patryk Sebastian 3cez
59 Grobelny Rafał – 3cez
60 Drzał Michał 3cez
61 Murjas Patryk Dawid 3az
62 Cyrek Kamil Dominik 3az
63 Ruman Michał 3az
64 Nowak Piotr Rafał 3az
65 Baran Rafał 3az
66 Blicharz Paweł Konrad 3adT
67 Pióro Bartosz 3adT
68 Wróbel Maciej 3adT
69 Warchoł Hubert Karol 3adT
70 Ślęczka Karol Henryk 3adT
71 Cisek Damian Sebastian 3adT
72 Rykała Adrian Łukasz 3adT
73 Dłużyński Piotr 2vT
74 Cygan Filip Albert 2vT
75 Kuter Dominik 2vT
76 Mach Marcin 2vT
77 Wilk Kacper 2vT
78 Barnuś Paweł 2vT
79 Cios Rafał 2vT
80 Lech Michał Krzysztof 2vT
81 Niemiec Jakub 2vT
82 Radawiec Michał Paweł 2eTm
83 Ochab Krzysztof 2eTm
84 Kamyk Tomasz Józef 2eTm
85 Rostowski Jan 2eTm
86 Czarny Mateusz Marcin 2eTm
87 Dykiel  Bartłomiej Jakub 2eTm
88 Dziurdź Bartłomiej 2eTm
89 Stochmal Szymon Jan 2eTm
90 Ptaszek Jakub Stanisław 2eTm
91 Fic Radosław Michał 2eTm
92 Szlęk Konrad 2eTm
93 Jaworski Patryk 2eTm
94 Bąk Jan 2dz
95 Fryc Jan Łukasz 2cT
96 Kuźniar Michał 2cez
97 Kozłowski Karol 2adT
98 Ferenc Damian Dawid 2adT
99 Ferenc Dawid Damian 2adT
100 Domino Mateusz Kacper 2adT
101 Nowak Dawid Stanisław 2adT

Lista rezerwowa

1 Rząsa Mateusz Mikołaj 4vT
2 Kuźniar Przemysław Arkadiusz 4etM
3 Walczyk Bartłomiej Marcin 4etM
4 Dziadosz Bartłomiej 4etM
5 Miś Patryk Stanisław 3vT
6 Miś Patryk Stanisław 3vT
7 Bukała Wojciech Roman 3vT
8 Mytych Szymon Jan 3eTm
9 Dudek Michał Wojciech 3az
10 Jodłowski Konrad 3dz
11 Jeż Mateusz Józef 3cez
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments