Uwaga Wywiadówka!

Szanowni Państwo Rodzice i Uczniowie,

zgodnie z kalendarzem roku szkolnego,

w dniu 14 grudnia 2018 r. (tj. piątek) odbędzie się

spotkanie wywiadowcze wychowawców z rodzicami uczniów

klas czwartych Technikum nr 11 o godzinie 16:00

oraz

konsultacje dla rodziców uczniów klas I-III Technikum,

Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Branżowej Szkoły I Stopnia,

w godzinach 15:30 – 17:00.

Prezydium Rady Rodziców zaprasza Klasowe Rady Rodziców na spotkanie o godz. 15:45 w świetlicy szkolnej.

Harmonogramy spotkań są wywieszone również na terenie szkoły.

 

Konsultacje dla rodziców uczniów klas I-III Technikum,
Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Branżowej Szkoły I Stopnia
w dniu 14 grudnia 2018 r. (piątek) w godz. 15:30 – 17:00

 

Lp. Nazwisko i imię

 

Sala Piętro
1. Barańska Alicja 60 II
2. Baranowska Agnieszka 25 parter
3. Bazan Magdalena 53 II
4. Bieniek Marek p. nr 44 I
5. Bieniarz Katarzyna 43 I
6. ks. Białek Paweł p. nr 44 I
7. Czarnik Anna 30 parter
8. Czarnik Dariusz 58 II
9. Ciereszyński Aleksander 52 II
10. Dąbek Barbara 55 II
11. Depowska Agnieszka p. nr 6 parter
12. Domarski Rafał 11 pater
13.
14. Dziobak Piotr 40 I
15. Fudali Adam 41 I
16. Gajewska Bożena 39 I
17. Gonek Jacek 57 II
18. Kaczor Anna 59 II
19. Kamycka Anna 50 II
20. Korab Krzysztof gabinet WF parter
21. Szura – Kluz Agnieszka 49 II
22. ks. Kowalski Mateusz p. nr 44 I
23. Lechowicz Zbigniew  54 II
24. Miąsik Kamil gabinet WF parter
25. Nesterowicz Artur 45 I
26. Pałys Anna p. nr 44 I
27. Perłowski Marek gabinet WF parter
28. Piotrowska Barbara 47 I
29. Policht – Tęcza Marta 31 parter
30. Pop Tomasz gabinet WF parter
31. ks. Piętowski Sławomir p. nr 44 I
32. Ratajczak Michał gabinet WF parter
33. Stache Przemysław p. nr 44 I
34. Sharp Agnieszka 42 I
35. Wielgosz Andrzej 46 I
36. Widak Andrzej 56 II
37. Winiarska Monika 43 I

 

W dniu 14 grudnia 2018 r. (piątek) o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie wywiadowcze dla rodziców uczniów klas IV Technikum nr 11

Harmonogram spotkania:

 

Lp.

 

Klasa Wychowawca

Sala

Piętro

Uwagi
1. 4adT TOMASZ SKIBA 48 I
2. 4cT PAWEŁ REJMAN 27 parter
3. 4eTm ANETA WIECHECKA 26 parter
4. 4vT DARIUSZ CHYŁA 52         II